Seznamte se: Zdeni Dušková

DSC_0419K

DSC_0398 (1)KZdeni, jak dlouho už pracuješ v Krmivech a jaká je tvoje náplň práce?

V Krmivech pracuji již rok. Momentálně mám na starosti prodejny, aby byly plné zboží a zákazníkům se u nás dobře nakupovalo. Částečně mám „pod palcem“ vznikající farmapark, aby zvířátka měla své oblíbené krmení a byla zdravá. V neposlední řadě sem takový „malý zásobovač“, aby měl každý zaměstnanec vše, co pro svou práci potřebuje.

Vzpomeneš si na tvůj první den v práci a začátky v Krmivech? Můžeš je porovnat s dneškem?

To jsme měli ještě kancelář v malé, ale útulné plechové buňce v areálu Pletiva Dobrý a Urbánek. Čekaly tam na mě kolegyně a kolega a zadávali jsme první produkty na e-shop. Dnes máme krásné kanceláře v nově zrekonstruované budově v areálu Krmiv.

Když jsem přišla do našeho prvního skladu, byla tam spousta právě dovezeného zboží, které bylo potřeba zkontrolovat podle dodacích listů a uklidit do regálů. Dnes je sklad několikanásobně velký, 100% organizovaný a dokonce není jen jeden. ????

Co tě nejvíce baví na práci v Krmivech a co je pro tebe naopak náročné?DSC_0416 (1)K

Je úžasné a zároveň náročné být ve firmě, která právě vzniká a vyvíjí se. Ale zase jsem si mohla vyzkoušet, jaké to je starat se o objednávky z eshopu, vyřizovat reklamace a balit první balíčky pro naše zákazníky. Pomáhala jsem s tvořením prodejen a zákazníkům s výběrem zboží. Nejvíc náročné jsou pro mě změny. Vzpomínám si, že na pohovoru jsem říkala, že změny nejsou má silná stránka a tady je jich někdy opravdu spousta. Změny jsou ale zapotřebí, aby naše práce dostala ten správný směr, pracovalo se nám všem dobře a zákazníci byli spokojení.

Jaké vlastnosti/dovednosti/schopnosti jsou pro tvoji práci nejdůležitější?

Myslím, že pečlivost – aby zákazníci měli své zboží včas, zvířátka měla co jíst a dál je potřeba být ochotna pomoct. Někdy zákazníci netuší, co pro své mazlíčky potřebují a my jim můžeme poradit.

Jaká zvířátka najdeme u tebe doma?

Doma máme tři psy, tři kocoury, rybičky, slepičky, králíky a prasátko Pepinu. O ty se ale stará můj úžasný manžel a někdy mu pomáhají i naše dospívající děti.

Co ráda děláš ve svém volném čase?

Nejraději vyrážím s manželem na výlety na motorce, čtu knížky a chodím na procházky.

 
241162972_1276805879419230_536883588830768627_n

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení