Seznamte se: Lucka Fryčová

Skype_Picture_2022_06_21T05_38_26_367Z

Lucko, jak dlouho pracuješ v Krmivech a na jaké pozici?

V Krmivech pracuji již od úplného začátku – věnovala jsem se Krmivům ještě dříve, než se spustil e-shop a otevřela první prodejna. Pracuji v marketingovém oddělení.

Jaká je tvoje náplň práce?

Náplň mé práce je docela různorodá. Vytvářím grafiku na web, sociální sítě, různé cedule a třeba i billboardy, píšu texty na blog, fotím produkty, starám se o naše sociální sítě, vymýšlím akce a soutěže, pracuji také na e-shopu, tvořím newslettery, zařizuji různé reklamní kampaně v off-linu a tak podobně.

Co tě v práci nejvíce baví a co je náročné?

Nejvíce mě baví, když vidím spokojené zákazníky na prodejně nebo když zákazníci posílají fotky zvířátek s našimi produkty. Z těch mých činností je to psaní článků na téma, které mne baví a rozumím mu nebo tvorba grafiky. Náročné je pro mne někdy časově skloubit všechny úkoly a realizace nápadů. 

Skype_Picture_2022_06_21T05_38_29_626Z

Jaké vlastnosti a dovednosti musí mít pracovník na tvé pozici?

Je fajn se alespoň trochu vyznat ve zvířatech a jejich potřebách, znát také „psychologii“ zákazníka, být kreativní a cílevědomý. V mém případě je také výhodou umět s grafickými programy. :)

Prozradíš, co děláš ve volném čase?

Svůj volný čas nejraději a nejčastěji věnuji příteli, rodině a mému štěňátku Muffinovi. Ráda jezdím na výlety, čtu knížky a koukám na filmy, věnuji se psím sportům (agility, frisbee), tréninku poslušnosti a psích triků, občas něco uvařím a upeču a jako „správná holka“ také ráda nakupuji.

Skype_Picture_2022_06_21T05_38_20_678Z

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení