Complete Cavia pro morčata 8 kg

Kód: 60011
1 199 Kč 1 042,61 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
26.10.2021

Kompletní krmivo speciálně vyvinuto pro morčata.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chutné krmivo ve formě extrudátu. Každý kousek obsahuje stejně vyváženou směs složek, která je optimálně přizpůsobena nutriční fyziologii morčat. Tímto je zamezeno vybíráním pouze jednotlivých částí krmiva.

Dental Care

Dlouhá, nemletá vlákna s vysokým obsahem křemičitanů podporují aktivitu čelisti a důležité obrušování stále rostoucích zubů.

Long Fibres

Morčata jsou od přírody býložravci a jejich výživa musí obsahovat důležité balastní látky a malé množství škrobů. Cavia Complete se skládá ze 20 % vlákniny. Díky speciálnímu způsobu výroby mohou být extrudáty vyrobeny z dlouhých, nemletých vláken (bohatých na silikát), která hrají při přirozeném příjmu potravy důležitou roli. Tato dlouhá vlákna podporují zdravou funkci střev a nutné obrušování zubů.

Low Calorie

Nízký energetický obsah, malé množství škrobu a vysoký podíl vlákniny jsou ideální pro lehce stravitelnou a vyváženou výživu a napomáhají udržení ideální hmotnosti.

Prebiotika

Přidáním prebiotik - fructo-oligosacharidů (FOS) a mannan-oligosacharidů (MOS) - je podpořena střevní flóra těchto malých savců a tím je zajištěno optimální trávení.

Vitamin Plus

Extrudáty jsou doplněny o některé esenciální vitamíny:

  • Vitamín C: morčata nemohou sama produkovat. Je pro ně důležitý jeho příjem v krmivu.
  • Vitamín A : pro obnovu kožních buněk, zrak, rozmnožování a látkovou výměnu.
  • Vitamín D3: příjem vápníku a fosforu, látková výměna kostí.
  • Vitamín E: důležitý antioxidant, chrání buňky před volnými radikály a tím přirozeně podporuje obranyschopnost organismu.

Odour Control

Obsažené výtažky z juky vážou amoniak a ostatní komponenty, které způsobují zápach při vylučování. Tímto je redukován nepříjemný zápach.

Složení

Vedlejší produkty rostlinného původu (10% bojínek, různé druhy trav a bylin), rostlinné bílkovinné extrakty, zelenina (4% mrkev), semena (2% lněné semeno), minerální látky, fruktooligosacharidy (0,3%), aksamitník, juka, antioxidanty.

Jakostní znaky

Hrubá bílkovina 15,5 % Hrubé tuky 3,5 % Hrubý popel 8 % Hrubá vláknina 20 % Vápník 1,0 % Fosfor 0,8 % Vitamin A 10.000 m.j./kg Vitamin D3 1.500 m.j./kg Vitamin E 30 mg/kg Vitamin C 750 mg/kg Síran měďnatý(II) - měď 10 mg/kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro morčata
Hmotnost: 8 kg
Druh zvířete: morče
Velikost balení: 8000 g
Struktura krmiva: pelety

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: