Ušní čistič s flexi aplikátorem 100 ml

Kód: 36950
225 Kč 185,95 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Jemný čistič uší, který pomáhá udržovat optimální stav uší psů a koček. Obsahuje extrakt aloe vera.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemný čistič uší, který pomáhá udržovat optimální prostředí v uších psů a koček. Obsahuje extrakt aloe vera, která má protizánětlivý účinek. Také pomáhá zklidňovat podráždění a udržuje uši bez nečistot. Přiložený aplikátor dovoluje jednoduchou aplikaci do ucha zvířete. Unikátní složení omezuje jakékoliv skvrny a odbarvení srsti v okolí ucha. Vhodný pro psy, štěňata, kočky a koťata.

Složení

Čištěná voda, Monopropylenglykol, Cocoamphoacetate, Phenoxyethanol, Lauryl betaine, Sodium benzoate, Polyoxyethylene (20), Aloe vera, CitricAcid, Tetrasodium ethylenediamine tetra acetát.

Návod

Před použitím lahvičku protřepejte. Čistič nakapejte do ucha. Jemně masírujte bázi ucha a rozprostřete čistič do ušního kanálu. Dovolte Vašemu zvířeti zatřepat hlavou. Očistěte vnější část ucha vatovým tamponem. Pokud je nutné, opakujte. Čistič uší by měl být používán denně, dokud nejsou nečistoty odstraněny z ucha. Odstranění všech nečistot může trvat i více než 7 dnů. Pravidelné používání je doporučeno u psů s opakovanými infekcemi. V péči pokračujte i několik dní po kompletním vyčištění ucha. Může být použito jako obecná péče nebo v návaznosti na používání terapeutických přípravků.

Upozornění: Pokud se objeví zarudnutí a podráždění, konzultujte prosím s veterinárním lékařem. Vyvarujte se kontaktu s očima. V případě, že dojde k zasažení očí, tyto vypláchněte teplou vodou. Pokud přetrvává zarudnutí, vyhledejte Vašeho veterinárního lékaře. Nepoužívejte u zvířat s rupturou ušního bubínku a u zvířat s infekcí uší. Není určeno pro použití u lidí, pouze pro veterinární použití, udržujte mimo dosah dětí, pouze k zevnímu použití, chraňte před slunečním zářením a vlhkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ušní kapky a přípravky na čištění uší pro psy
Hmotnost: 0.134 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: