NutriBird A19 800 g

Kód: 67205
369 Kč 320,87 Kč bez DPH
Skladem
Možnosti doručení

Dokrmovací směs NutriBird A 19 je kompletní ptačí krmivo pro ruční dokrmování arů, eklektusů, papoušků šedých žako a ostatních ptačích mláďat s vysokými nároky na energii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dokrmovací směs NutriBird A 19 je kompletní ptačí krmivo pro ruční dokrmování arů, eklektusů, papoušků šedých žako a ostatních ptačích mláďat s vysokými nároky na energii. Vědecky sestaveno pro optimální růst.

Krmný návod: Krmivo se připravuje rozmícháním v teplé vodě (cca 45°C), dodržujte přesně poměr vody a krmiva s ohledem na věk mláděte K přípravě použijte pouze převařenou , případně balenou vodu. Míchejte, dokud nevznikne kašovitá hmota. Doporučená teplota podávaného krmiva je 39°C. Před každým krmením připravte novou čerstvou dávku! Podrobné dávkování najdete uvnitř balení.


Způsob použití: NutriBird A19/A19 High Energy/A21 Tyto přípravky pro ruční dokrmování se doplňují horkou vodou. Poměry prášku a vody podle věku ptáků se musí přesně dodržovat. Doporučujeme požadovaná množství co nejpřesněji odvážit/změřit.
Smíchejte v čisté (sterilní) misce NutriBird A19/A21 dokrmovací směs a horkou vodu v poměru uvedeném v tabulce. V pitné vodě z vodovodního řádu může být malé procento baktérií, proto ji buď před použitím převařte, nebo použijte balenou kojeneckou vodu. Směs by měla být intenzivně míchaná. Pak se nechá chvíli ustát. Pokud je správně rozmíchaná, vznikne hladká kaše. Kaši nechte vychladnout na 39⁰C. Před krmením směs ještě jednou dobře promíchejte, aby nedošlo rozdělení vody a sedimentu.

Důležité: před každým krmením připravte čerstvou kaši! Proto se snažte připravit vždy co nejmenší potřebné množství. NutriBird A19 Kompletní krmivo pro ruční dokrmování ar, eklektů, žaků, amazoňanů a dalších s vyššími nároky na energetický příjem. NutriBird A19 High Energy Kompletní krmivo pro ruční dokrmování mláďat s vysokými nároky na energetický příjem (např. ara, žako, malí pěvci atd.) a ostatní mláďata prvních 7 dní od vylíhnutí. NutriBird A 21 Kompletní krmivo pro ruční dokrmování pro všechna ptačí mláďata.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmivo pro velké papoušky
Hmotnost: 0.8 kg
Druh ptactva: žako, ara, eklektus
Velikost balení: 501-1000 g
Hmotnost balení: 501-1000 g
Hmotnost: 800 g
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 14.8.2021
+ rychlá příprava

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Versele-Laga je značka superprémiového krmiva a pamlsků pro domácí zvířata. Jedná se o belgickou značku, která má vice jak 40 leté zkušenosti s výrobou krmiva. Krmiva pro hlodavce a ptactvo značky Versele-Laga patří, díky své mimořádné kvalitě, mezi nejprodávanější v celé Evropě.

Potřeby pro psy - Potřeby pro kočky 

Krmiva pro malá zvířata - Pamlsky a pochoutky pro malá zvířata - Vitamíny a doplňky stravy pro malá zvířata - Deodoranty pod podestýlku 

Krmiva pro ptáky - Pamlsky a vitamíny pro ptactvo - Písek pro ptactvo - Krmiva pro venkovní ptactvo