Granule pro psy

6 položek celkem
Brit Care Adult Large Breed Lamb & Rice 12 + 2kg ZDARMA
Akce
886,09 Kč bez DPH
1 019 Kč

Brit Care Adult Large Breed je superprémiové a hypoalergenní krmivo pro dospělé psy velkých plemen. Kvalitní strava s příchutí jehněte a rýže.

Kód: 45017
Brit Care Adult Medium Breed Lamb & Rice 12 + 2kg ZDARMA
Akce
886,09 Kč bez DPH
1 019 Kč

Brit Care Dog Adult Medium Breed je superprémiové a hypoalergenní krmivo pro dospělé psy střední velikosti. Kvalitní strava s příchutí jehněte a rýže.

Kód: 45016
Brit Care Grain free Adult Large Breed Salmon & Potato 12 + 2kg ZDARMA
Akce
1 021,74 Kč bez DPH
1 175 Kč

Brit Care Grain-free Adult Large Breed je superprémiové a hypoalergenní krmivo. Vhodné pro dospělé psy velkých plemen. Bezobilná strava s příchutí lososa a brambor.

Kód: 45020
Brit Care Grain free Adult Salmon & Potato 12 + 2kg ZDARMA
Akce
1 021,74 Kč bez DPH
1 175 Kč

Brit Care Grain-free Adult je superprémiové a hypoalergenní krmivo. Vhodné pro dospělé psy malých a středních plemen. Bezobilná strava s příchutí lososa a brambor.

Kód: 45019
Brit Care Grain free Junior Large Breed Salmon & Potato 12 + 2kg ZDARMA
Akce
1 073,91 Kč bez DPH
1 235 Kč

Brit Care Grain-free Junior Large Breed je superprémiové a hypoalergenní krmivo. Vhodné pro štěňata a mladé psy velkých plemen. Bezobilná strava s příchutí lososa a brambor.

Kód: 45018
Dog’s Love Adult Maxi 10 Kg
Akce
–20 %
390,43 Kč bez DPH
449 Kč

Dog’s Love Adult Maxi je kompletní krmivo pro psy velkých plemen. Příchuť krůtího, vepřového masa a škvarků.

Kód: 13753

Granule různých velikostí, složení a chutí. Každý pejsek je jedinečný a vyžaduje individuální přístup. Jak se ale vyznat ve velkém množství granulí?

Výrazy "holistická" nebo "grain-free" vám nic neříkají? Máme Slovník!

granuleU granulí sledujte:

  • Průměr – s ohledem na velikost pejska.
  • Složení – s ohledem na věk a zdravotní stav.
  • Příchuť – výběr nechte na vašem pejskovi.

#ShowMore#

Orientace v sortimentu

Ať již máte v granulích jasno nebo při jejich výběru tápete, při hledání vám pomůže náš přehledný filtr produktů. Filtr produktů naleznete na mobilním zařízení níže pod výpisem kategorií, případně v horní části levého sloupce na notebooku či stolním počítači.

lososFiltrovat můžete například podle výšky psa a stáří. Sáhnout můžete ale i po filtru, který vám zobrazí produkty podle vhodnosti – vyfiltrujte si granule vhodné pro pejsky s nadváhou, březí fenky či třeba pejsky po kastraci.

Kvalita krmiv

V nabídce máme granule prémiové, superprémiové a holistické.

Naleznete u nás i granule ekonomické třídy. Vybrali jsme pro vás výrobce, který poskytuje to nejlepší v této cenové kategorii. Avšak doporučujeme vybírat, pokud možno, od prémiových krmiv výše.

Paradoxně totiž můžete mnohdy i ušetřit, pokud sáhnete po kvalitnějších granulích. Kvalitní granule = daleko menší riziko zdravotních problémů (méně výdajů za veterináře), můžete krmit menšími porcemi, a v neposlední řadě prodloužíte výrazněji život vašeho miláčka.